Hakkımızda

Uzun yıllar; turizm, bilişim ve iletişim gibi farklı alanlarda uzmanlaştıktan sonra, seyahat etmek ve yeni dünyalar keşfetmek ortak tutkusunda buluştuk. 2016 yılında, hayalimizdeki seyahat portalını oluşturduk. 

Bizler hayatın; daha fazla eşyaya, kıyafete, eve ya da arabaya sahip olmakla değil; seyahat ederek, farklı deneyimler yaşayarak ve yeni hikayeler yaratarak zenginleşeceğine inanıyoruz. Bu bakış açısıyla; bu ülkeyi paylaştığımız insanların daha fazla seyahat etmesinin önündeki engelleri kaldırmayı hedefliyoruz. 

Seyahatin her türü için gerekli olan tüm seçenekleri herkes için ulaşılabilir hale getiriyoruz. Binlerce seçenek arasında kaybolup daha çok yorulmanıza ve kafanızın karışmasına sebep olmadan, size her açıdan en uygun seyahat seçeneklerini, kolayca bulmanızı sağlıyoruz. 

Çünkü çok değerli olan; zaman, para ve enerjinizi seyahati planlamaya değil, sevdiklerinizle keyifli zaman geçireceğiniz seyahatlerinize ayırmak istediğinizi çok iyi biliyoruz. 
 
Misyonumuz; insanlar için seyahat planlama sürecini kolaylaştırarak daha fazla seyahat edip, ufuklarını genişletmelerine ve hayatı dolu dolu yaşamalarına yardımcı olmak. 

Vizyonumuz; Seyahat ile ilgilenen herkesin ziyaret edeceği, vazgeçilmez seyahat portalı olmak 

Değerlerimiz;
 
Tarafsızlık –İş birliği yaptığımız her firmaya eşit mesafede ve adil yaklaşırız.
 
Eşitlik – Tüm çalışanlarımız eşit derecede önemli ve değerlidir. Herkes yönetimde söz sahibidir.
 
Dürüstlük & Şeffaflık – Çalıştığımız tüm partilere karşı kayıtsız ve şartsız dürüst ve şeffaf olma ilkesi ile hareket ederiz.
İlham – Seyahat etmenin ve farklı dünyalar keşfetmenin, hayatı ve kendimizi anlamak için ilham verici bir gücü olduğuna inanırız.
 
Hayatı kaçırmamak – Hayat en güzel hediyedir ve her bir saniyesi önemlidir. Bu yüzden hayatın; dolu dolu, tatmin edici ve keyifle yaşanması gerektiğine inanırız.

İçindeki gezgini keşfet. 

Seyahatim.com ekibi